Lusca Barbershop - daugiau nei vyrų kirpykla

Kirpėjai barzdaskučiai pasirūpins Tavo išvaizda, pritaikys tinkantį kirpimą bei parinks priemones lengvesnei kasdienei plaukų ir barzdos priežiūrai, kurios padės išlaikyti sukurtą efektą.

01

Apie mus

Vyriškumo šventykla, kur gera sugrįžti kaskart

„Lusca Barbershop“ – tai autentiška tradicinio vyriško kirpimo ir barzdos skutimo patirtis. Šiais laikais daugelis vyrų sugrįžta prie senųjų tradicijų ir renkasi ypatingą skutimosi ritualą, o būtent, „Lusca Barbershop“, kur susilieja praeitis ir dabartis, kiekvienas klientas apdalinamas visapusišku dėmesiu. Šis prekės ženklas įamžina barzdaskučio amato estetiką ir ypatingą senųjų kirpyklų atmosferą, alsuojančią pajūrio legendomis.

Teikiame patirtį, ne tik paslaugą

DAUGIAU NEI APTARNAVIMAS

Salone barzda skutama skustuvu, karštais garais ir ozonu, atliekama kvapų terapija. Kiekvienas kirpimas yra individualus – atliekamas atsižvelgiant į galvos ir veido formą. Klientai sako, jog čia puiki vieta atsipalaiduoti. 

PATYRĘ MEISTRAI

„Lusca Barbershop“ vienija patyrusius, kirpėjo amatui atsidavusius meistrus, kurie  savo žinias ir įgūdžius nuolat tobulina mokymuose ir seminaruose.

KLASIŠKA PRODUKCIJA IŠ ITALIJOS

„Lusca Barbershop“ naudojame tik aukščiausios kokybės „Depot“ kosmetikos priemones iš Italijos, kurių  asortimentą sudaro ištobulinti tradicinės sudėties gaminiai.

02

Kodėl Rinktis Mus

03

Paslaugos

Mūsų Paslaugos

Kirpimas

Pameistrys €8
Junior Barber €12
Barber €15
Senior Barber €18
Master Barber €20

Kirpimas ilgų plaukų

Pameistrys -
Junior Barber €14
Barber €17
Senior Barber €20
Master Barber €22

Barzdos formavimas (mašinėle)

Pameistrys €6
Junior Barber €10
Barber €12
Senior Barber €15
Master Barber €15

Barzda
(skustuvu)

Pameistrys -
Junior Barber -
Barber €15
Senior Barber €17
Master Barber €19

Barzda (skustuvu/garais ir ozonu)

Pameistrys -
Junior Barber -
Barber €17
Senior Barber €20
Master Barber €20

Kirpimas ir barzdos formavimas mašinėle

Pameistrys €12
Junior Barber €20
Barber €25
Senior Barber €27
Master Barber €30

Kirpirmas ir barzda skustuvu

Pameistrys -
Junior Barber -
Barber €27
Senior Barber €30
Master Barber €35

Kirpirmas ir barzda garais

Pameistrys -
Junior Barber -
Barber €30
Senior Barber €35
Master Barber €40

mūsų meistrai

04

MŪSŲ KOMANDA

Apie mus kalba

Registruotis vizitui

Lauksime Jūsų salone. Ir be abejo... vaišiname gėrimu 😉

Pinigų grąžinimo garantija nepatikusiam kirpimui

„Lusca Barbershop“ salonuose dirba aukščiausio lygio meistrai, kurie pasitiki savo įgūdžiais, tačiau jei likote nepatenkintas kirpimu - grąžinsime Jums pinigus.

Klausiate - atsakome

Atvykti laiku. O tada patogiai įsitaisyti kėdėje, pasivaišinti gėrimui ir atsipalaiduoti. Geriausia dalis, kai gali pamiršti visus rūpesčius ir skirti laiką sau. Taigi, nuo pradžių. Pirmiausiai, pasirenki norimą paslaugą, susiplanuoji laiką ir užsirašai kitam vizitui. Tą patogiausia padaryti per treatwell programėlę vizito metu, arba iškart po vizito. Nenuneigsi – laikas greitai bėga, ir Tu jau lauki kito vizito pas savo meistrą.

Pirmiausia peržiūrėk meistro darbus, darbai kalba patys už save. Pagal meistro darbus galima nuspręsti ar stilius priimtinas pačiam. Galima perskaityti meistro aprašymą. Visgi, kirpėjo kėdėje praleisi mažiausiai pusvalandį, tad būtų malonu, jei būtų apie ką kalbėti ir rastumėte bendrų temų įdomiam pokalbiui. Žinoma, įvertink paslaugos teikiamą kainą. Nemažiau svarbu, kada nori apsilankyti kirpykloje, reikia patikrinti meistro užimtumą.

Kaip dažnai lankytis pas kirpėją padiktuoja kliento plaukų ilgis. Kuo ilgesni plaukai, tuo tarpai tarp vizitų gali būti ilgesni. Įprastai, kitą vizitą reikėtų planuoti po 4 savaičių. Jei plaukai trumpesni – kas dvi savaites. Kodėl? Plaukų augimo greitį lemia genetika, mitybos įpročiai ir sveikatos būklės, tačiau mokslininkai skaičiuoja, kad europiečių plaukai auga vidutiniškai po 1 cm per mėnesį arba po 0,035 cm per dieną, t.y. apytikriai 6 kartus lėčiau nei vasaros žolė. Vyrų barzda auga panašiu tempu kaip ir galvos plaukai, bet daug greičiau pradeda augti sulaukus 40 metų. Visgi, meistrai rekomenduoja plaukus kirpti ne rečiau kaip 6 savaitės, nepriklausomai nuo plaukų ilgumo.

Šviečiantis cilindras su apsivijusiomis raudonos, baltos ir mėlynos spalvos juostomis, dar vadinamas „Barber Shop Pole“, yra reklaminė iškaba, žyminti vietą, kur klientas gali apsikirpti plaukus ar nusiskusti barzdą. Senais laikais kirpėjas („Barberis“) ne tik kirpo plaukus, bet ir atliko chirurgo darbą: traukė dantis, tvarkė žaizdas, gydė dėlėmis ar net nuleisdavo kraują. Vienas iš dažnai naudojamų kirpėjo įrankių buvo lazda, kurią pacientas suspausdavo, kad išryškėtų jo venos prieš įpjaunant, taip apt naudodavo apskritą indą kraujui nuleisti ir tvarsčius. Ant lazdos susukti krauju sutepti tvarsčiai sukūrė raudonos ir baltos spalvos raštą, kuris ilgainiui tapo simboliniu „Barber Shop’ų“ atpažinimo ženklu.