Lusca Barbershop - daugiau nei vyrų kirpykla.

Kirpėjai barzdaskučiai pasirūpina kiekvieno vyro išvaizda, pritaiko tinkantį kirpimą, parenka priemones lengvesnei kasdienei plaukų ir barzdos priežiūrai, padėsiančias išlaikyti sukurtą efektą.

01

Apie mus

Vyriškumo šventykla, į kurią gera sugrįžti kiekvieną kartą

„Lusca Barbershop“ – tai autentiška tradicinio vyriško kirpimo ir barzdos skutimo patirtis. Šiais laikais daugelis vyrų sugrįžta prie senųjų tradicijų ir renkasi ypatingą skutimosi ritualą, o būtent, „Lusca Barbershop“, kur susilieja praeitis ir dabartis, kiekvienas klientas apdalinamas visapusišku dėmesiu. Šis prekės ženklas įamžina barzdaskučio amato estetiką ir ypatingą senųjų kirpyklų atmosferą, alsuojančią pajūrio legendomis.

Teikiame patirtį, ne tik paslaugą

SERVISAS

Salone barzda skutama skustuvu, karštais garais ir ozonu, taip pat atliekama kvapų terapija. Kiekvienas kirpimas yra individualus – atliekamas atsižvelgiant į galvos ir veido formą. Be to, klientai sako, jog čia puiki vieta atsipalaiduoti. Klientai sako – klientai žino.

PATYRĘ MEISTRAI

Lusca Barbershop vienija patyrusius, kirpėjo amatui atsidavusius meistrus, kurie nuolat tobulinasi mokymuose ir seminaruose.

KOKYBIŠKA PRODUKCIJA IŠ ITALIJOS

Lusca Barbersop naudojama tik aukščiausios kokybišos “Depot” kosmetikos priemonė iš Italijos. Kompanija “Depot” palaiko vyrų grožio priežiūros tradiciją, pateikdama pažangią ir visapusišką koncepciją. “Depot” asortimentą sudaro ištobulinti, bet paprasti tiksliniai gaminiai – šiuolaikinės tradicinėmis sudėtimis pagrįstos priežiūros priemonės, kurias būtina turėti. Tai tikra klasika, atnaujinta šiuolaikiniam vyrui.

02

Kodėl Rinktis Mus

03

Paslaugos

Mūsų Paslaugos

Kirpimas

Pameistrys €8
Junior Barber €12
Barber €15
Senior Barber €18
Master Barber €20

Kirpimas ilgų plaukų

Pameistrys -
Junior Barber €14
Barber €17
Senior Barber €20
Master Barber €22

Barzdos formavimas (mašinėle)

Pameistrys €6
Junior Barber €10
Barber €12
Senior Barber €15
Master Barber €15

Barzda
(skustuvu)

Pameistrys -
Junior Barber -
Barber €15
Senior Barber €17
Master Barber €19

Barzda (skustuvu/garais ir ozonu)

Pameistrys -
Junior Barber -
Barber €17
Senior Barber €20
Master Barber €20

Kirpimas ir barzdos formavimas mašinėle

Pameistrys €12
Junior Barber €20
Barber €25
Senior Barber €27
Master Barber €30

Kirpirmas ir barzda skustuvu

Pameistrys -
Junior Barber -
Barber €27
Senior Barber €30
Master Barber €35

Kirpirmas ir barzda garais

Pameistrys -
Junior Barber -
Barber €30
Senior Barber €35
Master Barber €40

mūsų meistrai

04

MŪSŲ MEISTRAI

Ką apie mus kalba

Registruotis vizitui

Lauksime Jūsų salone. Ir be abejo... vaišiname gėrimu 😉

Pinigų gražinimo garantija nepatikusiam kirpimui.

Turėjote blogų patirčių praeityje su įprastais kirpėjais? Turbūt apie pinigų gražinimo garantiją kirpimo srityje nesate girdėję? Mūsų salonuose dirba aukščiosio lygio meistrai, kurie pasitiki savo įgūdžiais. Likote nepatenkinti kirpimu? Gražinsime Jums pinigus.

Klausiate - atsakome

Atvykti laiku. O tada patogiai įsitaisyti kėdėje, pasivaišinti gėrimui ir atsipalaiduoti. Geriausia dalis, kai gali pamiršti visus rūpesčius ir skirti laiką sau. Taigi, nuo pradžių. Pirmiausiai, pasirenki norimą paslaugą, susiplanuoji laiką ir užsirašai kitam vizitui. Tą patogiausia padaryti per treatwell programėlę vizito metu, arba iškart po vizito. Nenuneigsi – laikas greitai bėga, ir Tu jau lauki kito vizito pas savo meistrą.

Pirmiausia peržiūrėk meistro darbus, darbai kalba patys už save. Pagal meistro darbus galima nuspręsti ar stilius priimtinas pačiam. Galima perskaityti meistro aprašymą. Visgi, kirpėjo kėdėje praleisi mažiausiai pusvalandį, tad būtų malonu, jei būtų apie ką kalbėti ir rastumėte bendrų temų įdomiam pokalbiui. Žinoma, įvertink paslaugos teikiamą kainą. Nemažiau svarbu, kada nori apsilankyti kirpykloje, reikia patikrinti meistro užimtumą.

Kaip dažnai lankytis pas kirpėją padiktuoja kliento plaukų ilgis. Kuo ilgesni plaukai, tuo tarpai tarp vizitų gali būti ilgesni. Įprastai, kitą vizitą reikėtų planuoti po 4 savaičių. Jei plaukai trumpesni – kas dvi savaites. Kodėl? Plaukų augimo greitį lemia genetika, mitybos įpročiai ir sveikatos būklės, tačiau mokslininkai skaičiuoja, kad europiečių plaukai auga vidutiniškai po 1 cm per mėnesį arba po 0,035 cm per dieną, t.y. apytikriai 6 kartus lėčiau nei vasaros žolė. Vyrų barzda auga panašiu tempu kaip ir galvos plaukai, bet daug greičiau pradeda augti sulaukus 40 metų. Visgi, meistrai rekomenduoja plaukus kirpti ne rečiau kaip 6 savaitės, nepriklausomai nuo plaukų ilgumo.

Šviečiantis cilindras su apsivijusiomis raudonos, baltos ir mėlynos spalvos juostomis, dar vadinamas „Barber Shop Pole“, yra reklaminė iškaba, žyminti vietą, kur klientas gali apsikirpti plaukus ar nusiskusti barzdą. Senais laikais kirpėjas („Barberis“) ne tik kirpo plaukus, bet ir atliko chirurgo darbą: traukė dantis, tvarkė žaizdas, gydė dėlėmis ar net nuleisdavo kraują. Vienas iš dažnai naudojamų kirpėjo įrankių buvo lazda, kurią pacientas suspausdavo, kad išryškėtų jo venos prieš įpjaunant, taip apt naudodavo apskritą indą kraujui nuleisti ir tvarsčius. Ant lazdos susukti krauju sutepti tvarsčiai sukūrė raudonos ir baltos spalvos raštą, kuris ilgainiui tapo simboliniu „Barber Shop’ų“ atpažinimo ženklu.